Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

1. Reklamacje

1. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.

2. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności.

3. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.

4. Napisz do nas wiadomość na adres info@ecolights.pl prześlemy druk reklamacyjny do wypełnienia:-) lub pobierz z linku Wzór zgłoszenia reklamacji

 

2. Prawo odstąpienia od umowy - zwrot towaru

1. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni  od otrzymania zamówionego produktu, bez podania przyczyny.

2. W terminie 7 dni od sprawdzenia zwracanego towaru, Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota.

3. Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi w przypadkach określonych w ustawie, o której mowa w ust. 1 powyżej.

4. Napisz do nas wiadomość na adres info@ecolights.pl prześlemy druk zwrotu do wypełnienia :-) lub pobierz z linku: Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy

5. NOWOŚĆ! Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów umożliwiliśmy szybkie i bezpłatne zwroty kurierem InPost lub Paczkomatem InPost! Wystarczy kliknąć TUTAJ i system poprowadzi co należy zrobić.

Dokładną instrukcją znajdziesz pod tym LINKIEM.

W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami: info@lemidio.pl

===

Dane adresowe znajdą Państwo w zakładce >> Kontakt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl