Kinkiety LED - porównanie trzech serii 0
Kinkiety LED - porównanie trzech serii

Kinkiety LED - porównanie trzech serii

 
Bardzo często po zapoznaniu się z naszymi produktami zadajecie nam pytanie "zaraz, a czym różnią się kinkiety LED z serii standard, serii 1 i serii 10? Przecież wyglądają tak samo!"
Rzeczywiście, tylko drobne szczegóły stanowią o tym, który kinkiet jest z której serii. Tak naprawdę, gdyby pozmieniać wysięgnik i podstawę lampy z serii 1 i serii standard wyszedłby kinkiet z serii 10. Co jest takie same, a co jest różne?
 

1. WYSIĘGNIKI W KINKIETACH LED

W serii standard wysięgniki na których zamontowane jest ramię kinkietu są krótkie i nieruchome. W serii 1 i 10 są długie i ruchome. Można nimi manipulować i ustawić ramię kinkietu pod odpowiednim kątem.
 
 Lampy nad obraz LED - Seria standard  Kinkiet LED nad obraz nad lustro do łazienki - zbliżenie blog
 
 

2. PODSTAWA LAMPY LED

Podstawy lamp to nie tylko możliwość ukrycia zasilacza pod osłoną. Podstawą może mieć swój indywidualny charakter. W serii standard i -10 zastosowana została podstawa łamana, czworokątna, natomiast w serii -1 podstawą jest zaokrąglona, z boku ma kształt przypominający połowę okręgu.
 
Lampy nad obraz LED - Seria standard
 

3. RAMIĘ KINKIETU LED

Bardzo ważnym elementem lampy LED jest jej ramię. Tu ukryte są diody dzięki, którym lampa jest lampą. Bez nich wszystko byłoby jedynie metalowym dziełem sztuki z możliwością powieszenia na ścianie;-) Ramiona kinkietu w serii standard i -10 są okrągłe. Czerpiąc z drewnianej nomenklatury przypominają wałeczek. Gdyby je przeciąć ich przekrojem byłoby koło. W serii 1 przekrój byłby elipsą. Tu ramię tak jak i podstawa jest zaokrąglone, spłaszczone.
 
Lampy nad obraz LED - Seria 1 Let's get it started
 
O czym warto pamiętać porównując wszystkie trzy serie? Wszystkie użyte materiały mają podzespoły tej samej jakości. Jeśli zastanawiacie się, który model wybrać to śmiało możecie patrzeć tylko na wygląd. Różnią się tylko nim... oraz wybraną barwą świata, ale to już temat na kolejny post:-)

Komentarze do wpisu (0)

Wybierz odpowiednią lampę / kinkiet LED do swojego domu!
Promocje
Kinkiet LED biały Lampa 111 cm Barwa zimna
Kinkiet LED biały Lampa 111 cm Barwa zimna

245,00 zł

Cena regularna: 295,00 zł

Najniższa cena: 295,00 zł
szt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl