Lampa podłogowa 145 cm stojąca. Loft. Różne kolory drewna i abażuru. Drewno i abażur.

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 4 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 359,00 zł
zawiera 23% VAT, nie uwzględnia kosztów dostawy

Cena regularna:

359.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.78571
Producent: EcoLights
Kod produktu: ALD1BZ-LP
Pin It

Opis

Lampa podłogowa stojąca loft. Wiele kolorów abażura do wyboru.

Numer katalogowy: ALD1BZ-LP
Źródło światła: E27 (brak w komplecie żarówki/źródła światła)
Wymiary: wysokość: 145 cm, Abażur: średnica 35 cm , wys. 20 cm
Napięcie: ~220-230V
Klasa IP20
Moc żarówki tradycyjnej: max 1 x 60W
klasa ochronności I
Materiał: metal, tkanina, pcv
Kolor: czarny
Częstotliwość prądu: 50-60 Hz
Miejsce zastosowania - wewnątrz
Włącznik: nożny, zamontowany na przewodzie długość około dwóch metrów

UWAGA: brak koloru miedzianego.

Zjawiskowa lampa o finezyjnym, wyprofilowanym kształcie. Sama w sobie stanie się idealną dekoracją każdego wnętrza. Zachwyci Ciebie i Twoich gości. Jej ciężka, metalowa, wyprofilowana podstawa zapewni stabilność w każdych warunkach.  Możesz wybrać kolor każdego elementu lampy! Produkujemy lampy specjalnie na Twoje zamówienie, więc jest ona wyjątkowa i taka jaką potrzebujesz.

W tej lampie możesz wybrać kolor praktycznie każdego elementu! Od koloru  koloru abażuru (barwy widoczne na zdjęciu i poniżej), aż po kolor drewna (barwy widoczne na zdjęciu i poniżej). Mnogość kolorów abażurów powala!

Po zakupie prosimy o informację jaki kolor drewna Państwo wybierają oraz jaki kolor abażuru. Z góry dziękujemy!

Kolory drewna do wyboru: czarny, wenge, ciemny orzech, orzech, dąb, jasne drewno, biały

Kolory abażuru: czarny, jasny szary, brązowy, granatowy, beżowy, biały, czerwony, szary, zielony, ekri, zółty, wrzos, fiolet

Lampa od środka może mieć kolor: złoty, biały lub aluminium (szczotkowane - matowe)

Dane techniczne

Klasa efektywności energetycznej A+, A++ itp. Brak w zestawie źródła światła (Klasa efektywności energetycznej dotyczy źródeł światła)

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zgodnie z wymogami unijnej dyrektywy Omnibus (na podstawie Ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym, Dz. U. z 2017 r. poz. 2070) informujemy, że weryfikujemy czy opinie pochodzą od Klientów, którzy faktycznie zakupili produkt w naszej firmie.

Bezpieczeństwo

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl