Kinkiety LED - porównanie trzech serii
Kinkiety LED - porównanie trzech serii
Bardzo często po zapoznaniu się z naszymi produktami zadajecie nam pytanie "zaraz, a czym różnią się kinkiety LED z serii standard, serii 1 i serii 10? Przecież wyglądają tak samo!"
Rzeczywiście, tylko drobne szczegóły stanowią o tym, który kinkiet jest z której serii. Tak naprawdę, gdyby pozmieniać wysięgnik i podstawę lampy z serii 1 i serii standard wyszedłby kinkiet z serii 10. Co jest takie same, a co jest różne?
 
1. WYSIĘGNIKI
W serii standard wysięgniki na których zamontowane jest ramię kinkietu są krótkie i nieruchome. W serii 1 i 10 są długie i ruchome. Można nimi manipulować i ustawić ramię kinkietu pod odpowiednim kątem.
 
 Kinkiet LED    
 
2. PODSTAWA LAMPY
Podstawy lamp to nie tylko możliwość ukrycia zasilacza pod osłoną. Podstawą może mieć swój indywidualny charakter. W serii standard i -10 zastosowana została podstawa łamana, czworokątna, natomiast w serii -1 podstawą jest zaokrąglona, z boku ma kształt przypominający połowę okręgu.
 
 
3. RAMIĘ KINKIETU
Bardzo ważnym elementem lampy jest jej ramię. Tu ukryte są diody dzięki, którym lampa jest lampą. Bez nich wszystko byłoby jedynie metalowym dziełem sztuki z możliwością powiedzenia na ścianie;-) Ramiona kinkietu w serii standard i -10 są okrągłe. Czerpiąc z drewnianej nomenklatury przypominają wałeczek. Gdyby je przeciąć ich przekrojem było by koło. W serii 1 przekrój byłby elipsą. Tu ramię tak jak i podstawa jest zaokrąglone, spłaszczone.
 
 
O czym warto pamiętać porównując wszystkie trzy serie? Wszystkie użyte materiały mają podzespoły tej samej jakości. Jeśli zastanawiacie się, który model wybrać to śmiało możecie patrzeć tylko na wygląd. Różnią się tylko nim... oraz wybraną barwą świata, ale to już temat na kolejny post:-)
Polecane lampy do Twojego domu!
Promocje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl